0
TV3

Ketvirtadienį sužaistose XXX Italijos „Serie A“ turo rungtynėse „Milan“ išvykoje nesugebėjo įveikti pastaruoju metu įspūdingą sportinę formą demonstruojančios „Catania“ vienuolikės. Mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Visas rungtynes geriau rungtyniave aikštės šeimininkai artėjant pirmąjam kėliniui prie pabaigos turėjo sumokėti už klaidą gynyboje. „Milan“ puolėjai Zlatanas Ibrahimovičius bei Robinho sužaidė sienele ir brazilas atsidūręs vienas prieš siciliečių vartininką išvedė svečius į priekį.

Po pertraukos „Catania“ prireikė 12 minučių atstatyti mačo pusiausvyrai. Šį kartą įvartį sukūrė bei pelnė du centro gynėjai - po tikslaus Nicolos Legrottaglie perdavimo Frederico Spolli nuginklavo „Milan“ vartininką Cristiano Abbiati.

„Milan“ ir toliau išlieka vienvaldžiais Italijos čempionato lyderiais bei pirmauja keturiais taškais nuo antroje vietoje esančių Turino „Juventus“ futbolininkų, kurie rytoj savo aikštėje priims „Napoli“ vienuolikę bei turės šansą sumažinti pranašumą iki dviejų taškų.

Šiandien bus žaidžiamas dar vienas „Serie A“ mačas. Dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantis Romos „Lazio“ bandys išvykoje įveikti pastaruoju metu strigančią „Parma“ ekipą.

Rezultatai:

„Catania“ 1-1 „Milan“

34' [0-1] Robinho, 57' [1-1] F.Spolli.