0

Sekmadienio vakare buvo sužaisti šeši XIII Italijos „Serie A“ turo mačai.

Ambicijų nestokojanti Florencijos „Fiorentina“ ir toliau įrodinėja, kad po truputį tampa galinga jėga Apeninų pusiasalyje. Šį kartą Vincenzo Montellos vadovaujama ekipa savo aikštėje 4:1 nušlavė Bergamo „Atalanta“ vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Alberto Aquilani

27 taškus savo sąskaitoje turintys „purpuriniai“ dėl geresnio įvarčių santykio pakilo į antrą turnyrinės „Serie A“ lentelės vietą sau už nugaros palikdami tiek pat taškų turinčią „Napoli“ ekipą.

Nutraukęs 49 Turino „Juventus“ iš eilės nepralaimėtų „Serie A“ rungtynių seriją Milano „Inter“ ir toliau barsto taškus. Praėjusiame ture madų sostinės ekipa nusileido „Atalanta“ futbolininkams, o šį kartą tik dėka vėlyvo varžovų gynėjo Davide Astori įvarčio į savus vartus sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Cagliari“ bei išsaugojo antrą vietą turnyrinėje lentelėje.

Tikra raudonų kortelių ir įvarčių fiesta buvo užfiksuota „Bologna“ ir „Palermo“ mače, kuris baigėsi Bolonijos ekipos pergale rezultatu 3:0. Centrine mačo figūra tapo teisėjas, kuris iš aikštės pašalino net tris siciliečių futbolininkus ir vieną „Bologna“ žaidėją bei į „Palermo“ vartus skyrė du vienuolikos metrų baudinius.

XIII Italijos „Serie A“ turo statistika:

Milano „Inter“ 2 - 2 „Cagliari“

• 11' [1 - 0] R. Palacio

• 43' [1 - 1] M. Sau

• 66' [1 - 2] M. Sau

• 82' [2 - 2] D. Astori (į savus vartus)

Florencijos „Fiorentina“ 4 - 1 Bergamo „Atalanta“

• 5' [1 - 0] G. Rodriguez

• 32' [1 - 1] G. Bonaventura

• 42' [2 - 1] A. Aquilani

• 45' [3 - 1] A. Aquilani

• 49' [4 - 1] L. Toni

• 49' iš aikštės pašalintas L. Cigarini („Atalanta“)

„Bologna“ 3 - 0 „Palermo“

• 22' [1 - 0] A. Gilardino

• 44' [2 - 0] M. Gabbiadini (11 m. baudinys)

• 48' [3 - 0] A. Diamanti (11 m. baudinys)

• 46' iš aikštės pašalintas S. Ujkani („Palermo“)

• 73' iš aikštės pašalintas E. Barreto („Palermo“)

• 79' iš aikštės pašalintas S.S. Taider („Bologna“)

• 82' iš aikštės pašalintas C. Labrin („Palermo“)

„Udinese“ 2 - 2 „Parma“

• 9' [1 - 0] A.D. Natale

• 46' [1 - 1] M. Marchionni

• 50' [2 - 1] R. Pereyra

• 89' [2 - 2] R. Palladino

„Siena“ 1 - 0 „Pescara“

• 31' [1 - 0] F. Valiani