0

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni XI Italijos „Serie A“ pirmenybių turo mačai.

Iki šiol užtikrintai rungtyniavęs Romos „Lazio“ išvykoje 4:0 buvo sutriuškintas „Catania“ vienuolikės. Aikštės šeimininkai trys įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje, o rungtynių pabaigoje galutinį tašką padėjo siciliečių puolėjas Pablo Barrientos.

„Lazio“ pralaimėjimu pasinaudojo Stevano Jovetičiaus vedama Florencijos „Fiorentina“, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 4:1 sudorojo „Cagaliari“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtą vietą bei dviem taškais lenkia laipteliu žemiau esančius „erelius“.

Dar vieną nesėkmę patyrė „Napoli“ futbolininkai paskutinėmis mačo minutėmis leidę „Torino“ futbolininkams išlyginti rezultatą. Neapolyje vykusių rungtynių įvarčių sąskaitą šeštą minutę atidarė Edinsonas Cavani, tačiau paskutinę pagrindinio laiko minutę rezultatą išlygino Turino ekipos puolėjas Gianluca Sansone.

XI Italijos „Serie A“ turo statistika:

„Pescara“ 2 - 0 „Parma“

49' [1 - 0] E. Abbruscato

90' [2 - 0] V. Weis

„Siena“ 1 - 0 „Genoa“

55' [1 - 0] M. Paci

Genujos „Sampdoria“ 1 - 2 Bergamo „Atalanta“

2' [0 - 1] G. Bonaventura

53' [1 - 1] E. Maresca

76' [1 - 2] G.D. Luca

„Napoli“ 1 - 1 „Torino“

6' [1 - 0] É. Cavani

90' [1 - 1] G. Sansone

Florencijos „Fiorentina“ 4 - 1 „Cagliari“

14' [1 - 0] G. Rodriguez

43' [1 - 1] F. Casarini

50' [2 - 1] S. Jovetic

54' [3 - 1] L. Toni

84' [4 - 1] J. Cuadrado

„Catania“ 4 - 0 Romos „Lazio“

9' [1 - 0] A.D. Gomez

25' [2 - 0] F. Lodi (11 m. baudinys)

29' [3 - 0] A.D. Gomez

69' [4 - 0] P. Barrientos

„Bologna“ 1 - 1 „Udinese“

46' [1 - 0] A. Diamanti

73' [1 - 1] A.D. Natale