juventuso

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juventuso“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juventuso“.

M. Stankevičius gavo raudoną kortelę Italijoje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Deja, juose nepasisekė abiems „lietuviškiems“ klubams – „Sampdoriai“ ir „Livorno“, kurie išvykose patyrė pralaimėjimus. Mariaus Stankevičiaus „Sampdoria“ ekipa svečiuose 0:2 (0:0) privalėjo pripažinti „Cagliari“ futbolininkų pranašumą. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pabaigoje – 85 ir 89 min, o jiems neabejotinai įtakos turėjo lietuvio pašalinimas iš aikštės. 42 min.
2009-11-09

Neįtikėtina: AC „Milan“ per pridėtinį laiką praleido net du įvarčius

Vakar vykusiose Italijos „Serie A“ čempionato 10-ojo turo rungtynėse su „Napoli“ itin apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido AC „Milan“ ekipa, kuri dviejų įvarčių persvarą iššvaistė per 3-is pridėtinio laiko minutes. Trenerio Leonardo auklėtiniai po 2 minutę pelnyto Filippo Inzaghi ir 6 minutę pasižymėjusio Pato įvarčių pirmavo 2:0, bet per pridėtą teisėjo laiką įsigudrino praleisti du įvarčius: iš pradžių 91 min.
2009-10-29

M. Stankevičiaus ekipa tapo Italijos „Serie A“ lydere

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaisti likę aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose labai skirtingai sekėsi „lietuviškiems“ klubams – Genujos „Sampdoriai“ su Mariumi Stankevičiumi ir Tomo Danilevičiaus „Livorno“. „Sampdoria“ vienuolikė savo aikštėje rezultatu 3:1 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Marius Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes bei 51 minutę gavo geltoną kortelę.