31
„Sportfreunde Lotte“ – Dortmundo „Borussia“ 0:3 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Dortmundo „Borussia“ tapo Vokietijos taurės pusfinalio dalyve. Ji svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo „Sportfreunde Lotte“.

31

Nors rezultatas – užtikrintas, svečiai pirmąjį įvartį pelnė antrajame kėlinyje. 57-ąją minutę „Sportfreunde Lotte“ kamuolį prarado, kairiuoju kraštu nurūko Ousmane’as Dembele. Prancūzas pergudravo kelis varžovus ir atliko puikų perdavimą Christianui Pulisičiui. Amerikiečiui teliko pasiųsti kamuolį į vartus (1:0).

Antrasis įvartis krito 66-ąją minutę. „Borussia“ skersavo kamuolį tolimojo virpsto link, ten kovą laimėjo Raphaelis Guerreiro. Kamuolys atiteko Andre Schurrle, kuris galingu smūgiu sušaudė varžovų vartininką (2:0).

83-ąją paskutinį mačo tašką padėjo tolimą baudos smūgį realizavęs Marcelis Schmelzeris (3:0).

„Borussia“ ir „Sportfreunde Lotte“ ketvirtfinalio rungtynes turėjo žaisti vasario 28-ąją, bet mačas nukeltas dėl blogų oro sąlygų, sniego ir prastos aikštės kokybės.

„Borussia“ pusfinalyje Miunchene susitiks su vietos „Bayern“. Kita pora – Menchengladbacho „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.

Abi pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 25-ąją.