sportfreunde lotte

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sportfreunde lotte“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sportfreunde lotte“.

„Borussia“ – Vokietijos taurės pusfinalyje

Antradienį Dortmundo „Borussia“ tapo Vokietijos taurės pusfinalio dalyve. Ji svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo „Sportfreunde Lotte“. Nors rezultatas – užtikrintas, svečiai pirmąjį įvartį pelnė antrajame kėlinyje. 57-ąją minutę „Sportfreunde Lotte“ kamuolį prarado, kairiuoju kraštu nurūko Ousmane’as Dembele. Prancūzas pergudravo kelis varžovus ir atliko puikų perdavimą Christianui Pulisičiui. Amerikiečiui teliko pasiųsti kamuolį į vartus (1:0). Antrasis įvartis krito 66-ąją minutę.
2017-03-14

Vokietijoje – žiema. Rungtynės atidėtos

Antradienio vakarą turėjusios vykti Vokietijos taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Sportfreunde Lotte“ ir Dortmundo „Borrusia“ komandų atidėtos. Priežastis – prastos oro sąlygos. Vokietijoje ekipas pasitiko sniegas. Nuspręsta, kad sąlygos futbolui nėra tinkamos. Nauja rungtynių data bus pranešta vėliau.