7
Frankfurto „Eintracht“ – Bylefeldo „Arminia“ 1:0 (1:0) (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Vokietijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ namie 1:0 (1:0) nugalėjo Bylefeldo „Arminia“. Kelią į pusfinalį nutiesė 6-ąją minutę pelnytas įvartis.

7

Pergalingą tikslų smūgį atliko Danny Blumas. Futbolininkas liko prie tolimojo virpsto, gavo perdavimą iš kairės ir nukreipė kamuolį į tinklą (1:0).

D. Blumas antrojo kėlinio pradžioje turėjo dar vieną progą, bet vokiečio iš toli smūgiuotas kamuolys prašvilpė šalia virpsto.

„Arminia“ bandė gelbėtis. Itin gerą progą turėjo po keitimo pasirodęs austras Manuelis Prietlas. Jam įmušti nepavyko.

Frankfurto „Eintracht“ – Bylefeldo „Arminia“ 1:0 (1:0)