Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Frankfurto „Eintracht“ futbolininkų pranašumą.

Aminas Younesas 4-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šeimininkų ataka nutrūko.

Daichi Kamada 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Eintracht“ ekipą į priekį 1:0.

Alphonso Daviesas 24-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

A.Younesas 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis 53-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Kingsley Comanas 67-ąją minutę atliko smūgį pirmu lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Kevinas Trappas.