0

Vėlyvas kroato Mario Mandzukičiaus taiklus smūgis į Lėverkuzeno „Bayer“ komandos vartus atnešė Miuncheno „Bayern“ lygiąsias. Galingai aštuonis turus Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse žygiuojanti bavarų komanda namie vos vos nesužaidė lygiosiomis su Lėverkuzeno „Bayer“ klubu, bet paskutinėmis minutėmis sėkmė nusisuko nuo bavarų.. Lygus rezultatas laikėsi iki 87 min, kuomet šeimininkai patys nuginklavo Mannuelį Neuerį ir paleido pergalę iš rankų.

„Bayer“ po Sebastiano Kiesslingo taiklaus smūgio  42 minutę įsiveržė į priekį ir iki  78 -os pirmavo prieš „Bayern“. Tuomet M.Mandzukičius išlygino rezultatą, o 87-ą minutę lemiamą durį  į Miuncheno klubo širdį dūrė saviškis Jeromas Boatengas

Neįtikėtiną charakterį ir valią pademonstravo Monchengladbacho „Borussia“ išvykoje  antrame kėlinyje praleido du įvarčius nuo „Hannover“ ir atslikinėjo 0-2. Tuomet Monchengladbacho ekipa per 9 minutes į tai atsakė trimis taikliais smūgiais ir laimėjo mačą rezultatu 3-2.

„Bundesliga“  čempionato IX turo statistika

„Stuttgart“ 2 - 1 Frankfurto „Eintracht“

• 7' [1 - 0] C. Gentner

• 67' [1 - 1] A. Meier

• 84' [2 - 1] V. Ibisevic

Miuncheno „Bayern“ 1-2 Lėverkuzeno „Bayer“

• 42' [0 - 1] S. Kiessling

• 78' [1 - 1] M. Mandzukic

• 87' [1 - 2] J.Boatengas (į savo vartus)

„Hannover“ 2 - 3 Monchengladbacho „Borussia“