leighas griffithsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leighas griffithsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leighas griffithsas“.

Anglų ir škotų pergalės lietuvių grupėje, C – vokiečių šou

Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai. Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus. Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis. Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.
2017-09-05

Prie Čempionų lygos keleivių prisijungė dar penki klubai

Antradienį paaiškėjo dar penkios UEFA Čempionų lygoje žaisiančios futbolo komandos. Įspūdingas rezultatas užfiksuotas Kazachstane, kur vietos „Astana“ 4:3 (1:1) nugalėjo svečius iš Škotijos – Glazgo „Celtic“. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Patrickas Twumasi (49, 69 minutėmis). Įvartį pelnė Serikzhanas Muzhikovas (48 min.), o 26-ąją minutę „Celtic“ futbolininkas Kristofferas Ajeras įsimušė į savuosius vartus.
2017-08-22

Vokiečiai įmušė septynis įvarčius, anglų kailį išgelbėjo Harry Kane’as

Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams. Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.