Antradienį paaiškėjo dar penkios UEFA Čempionų lygoje žaisiančios futbolo komandos.

Įspūdingas rezultatas užfiksuotas Kazachstane, kur vietos „Astana“ 4:3 (1:1) nugalėjo svečius iš Škotijos – Glazgo „Celtic“.

Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Patrickas Twumasi (49, 69 minutėmis). Įvartį pelnė Serikzhanas Muzhikovas (48 min.), o 26-ąją minutę „Celtic“ futbolininkas Kristofferas Ajeras įsimušė į savuosius vartus.

Glazgo komandai tikslius smūgius į varžovų vartus atliko Scottas Sinclairas (34 min.), Olivier Ntchamas (80 min.) ir Leighas Griffithsas (90 min.).

Vis dėlto, šios pergalės „Astana“ futbolininkams nepakako. Prieš savaitę Glazge šeimininkai laimėjo 5:0.

Žiūrovai keturis įvarčius pamatė Ispanijoje. Ten „Sevilla“ 2:2 (0:1) sužaidė su Stambulo BB.

Nugalėtojams tikslius smūgius atliko Sergio Escudero (52 min.) ir Wissamas Ben Yedderas (75 min.). Svečių gretose pasižymėjo Eljero Elia (17 min.) bei Edinas Višča (83 min.).

Toks rezultatas buvo palankus ispanams, mat jie Turkijoje šeimininkus įveikė 2:1.

Tiesiu keliu į Čempionų lygą žengė „Napoli“. Italai Prancūzijoje 2:0 (0:0) įrodė pranašumą prieš „Nice“. Rungtynės Italijoje baigėsi „Napoli“ pergale tokiu pat rezultatu.

Nicoje „Napoli“ įvarčius pelnė Jose Callejonas (48 min.) ir Lorenzo Insigne (89 min.).

Ne itin daug vargo ir Pirėjo „Olympiacos“. Jis svečiuose laimėjo 1:0 (1:0). Graikai prieš savaitę namie Kroatijos „Rijeka“ įveikė 2:1.

Šįkart pergalingą įvartį 25-ąją minutę įmušė Marko Marinas.

Daugiausia intrigos buvo Slovėnijoje. Ten prireikė svečiuose pelnyto įvarčio taisyklės. „Maribor“ 1:0 (1:0) laimėjo ir į Čempionų lygos grupių turnyrą žengė dėl Izraelyje įmušto įvarčio, kai Beer Ševos „Hapoel“ komandai nusileido 1:2.

Slovėnijoje tikslų smūgį 15-ąją minutę atliko Mitja Vileras.