scottas sinclairas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „scottas sinclairas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „scottas sinclairas“.

Jei „Sūduva“ įveiks Latvijos čempionus, žais su legendiniu Škotijos klubu

Sėkmingai pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes sužaidusi Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ lemiame atrankos raunde gali susitikti su legendiniu Škotijos klubu – Glazgo „Celtic“. Jis trečiojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomajame mače antradienį svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Atėnų AEK. „Celtic“ gretose 78-ąją minutę pasižymėjo Scottas Sinclairas. AEK įvarčius pelnė Rodrigo Galo (6 minutė) ir Marko Livaja (50 min.
2018-08-15

Prie Čempionų lygos keleivių prisijungė dar penki klubai

Antradienį paaiškėjo dar penkios UEFA Čempionų lygoje žaisiančios futbolo komandos. Įspūdingas rezultatas užfiksuotas Kazachstane, kur vietos „Astana“ 4:3 (1:1) nugalėjo svečius iš Škotijos – Glazgo „Celtic“. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Patrickas Twumasi (49, 69 minutėmis). Įvartį pelnė Serikzhanas Muzhikovas (48 min.), o 26-ąją minutę „Celtic“ futbolininkas Kristofferas Ajeras įsimušė į savuosius vartus.
2017-08-22

Čempionų lygoje lijo įvarčiais

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape per penkerias rungtynes įmušta 16 įvarčių. Pergalę didžiausiu skirtumu iškovojo Glazgo „Celtic“ (Škotija), kuris namie 5:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ (Kazachstanas). Dublį pelnė Scottas Sinclairas (42, 60 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jamesas Forrestas (79 min.). „Astana“ dukart nukreipė kamuolį į savuosius vartus. 32-ąją minutę tai padarė Yevgeny Postnikovas, 88-ąją – Igoris Shitovas.
2017-08-17

Čempionas pasitraukė iš Anglijos lygos futbolo turnyro

Trečiadienį sužaistos likusios aštuonerios Anglijos lygos taurės futbolo turnyro rungtynės.Staigmena užfiksuota Mančesteryje, kur šalies čempionas "Manchester United" klubas 0:2 (0:1) pralaimėjo II diviziono "Coventry City" vienuolikei.Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Mifsudas (27 ir 70 min.