Sėkmingai pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes sužaidusi Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ lemiame atrankos raunde gali susitikti su legendiniu Škotijos klubu – Glazgo „Celtic“.

Jis trečiojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomajame mače antradienį svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Atėnų AEK.

„Celtic“ gretose 78-ąją minutę pasižymėjo Scottas Sinclairas. AEK įvarčius pelnė Rodrigo Galo (6 minutė) ir Marko Livaja (50 min.).

Pirmasis susitikimas Škotijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

AEK pateko į lemiamą Čempionų lygos atrankos raundą. „Celtic“ laukia Europos lygos kvalifikacija. Paskutiniame atrankos etape stipriausia Škotijos komanda susitiks su „Sūduva“ arba Jūrmalos „Spartaks“.

Pirmąsias rungtynes Latvijoje praėjusią savaitę marijampoliečiai laimėjo 1:0. Pergalingą įvartį 52-ąją minutę pelnė Guilherme.

Atsakomoji akistata – ketvirtadienį „Arvi“ arenoje.

Prieš mačą „Spartaks“ pakeitė trenerį – į ruso Aleksandro Grišino vietą stojo lietuvis Tomas Ražanauskas.

„Celtic“ Škotijos čempionatą laimėjo 49 kartus. Septynissyk – pastaruosius metus paeiliui.