tomas ražanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas ražanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas ražanauskas“.

Paskelbta Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis Baltijos taurei

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė, kaip ir vyrų rinktinė, lapkričio mėnesį varžysis Baltijos taurės turnyre. Tiesa, skirtingai nuo vyrų turnyro, vaikinų Baltijos taurės turnyre varžysis trys komandos – Lietuva, Latvija ir Estija. Pirmas rungtynes lietuviai lapkričio 16 dieną žais išvykoje su estais, tuo tarpu antra dvikova su Latvijos komanda vyks lapkričio 20 dieną, 15 valandą. Į jas patekimas bus nemokamas. Turnyro nugalėtojais taps daugiausiai taškų per du mačus surinkusi komanda.
2022-11-09

Filmas apie kultinį futbolininką įkvėpė ir garsius jo gerbėjus: Zlataną vadina „žvėrimi“, kurį norisi apkabinti

Vienas geriausių savo kartos futbolininkų pasaulyje, 40-metis Zlatanas Ibrahimovičius, gerbėjus traukia ne tik įspūdingais akrobatiniais smūgiais į vartus, tobula technika ir kamuolio valdymu, bet ir išskirtine asmenybe.
2022-06-16

Lietuvos U-19 rinktinė pirmajame susitikime nugalėjo estus

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė Kaune iškovojo pergalę rezultatu 1:0 prieš bendraamžius iš Estijos. Draugiškose rungtynėse lietuviams pergalę užtikrino 41 minutę Martino Perveinio realizuotas 11 metrų baudinys. Tomo Ražanausko treniruojama ekipa antrąkart susitiks su estais kovo 27 dieną LFF Kauno treniruočių centre. Rungtynės prasidės 12 valandą.
2022-03-25

Po Europos čempionų pamokos – lietuvių gailestis: „Tokia yra realybė“

Lietuvos futbolo rinktinė trečiadienio vakarą išvykoje pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 0:5 nusileido Italijos vienuolikei. Po rungtynių spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Tomas Ražanauskas apgailestavo, kad aikštėje nepavyko mesti rimtesnės kovos. „Norėjau pasveikinti Italijos rinktinę su pergale. Aišku, šiandien buvo rimtas priešininkas, neveltui šiemet tapo Europos čempionais, tai buvo labai rimtas iššūkis mūsų vyrams, gaila, nepavyko rimtai pasipriešinti.
2021-09-09

Futbolo rinktinės asistentas Tomas Ražanauskas prieš mūšį Italijoje: „Mes neturime ko prarasti“

Lietuvos futbolo rinktinė jau trečiadienio vakarą sužais trečiąsias ir paskutines šio rinktinių lango rungtynes. Mūsiškių varžovas – naujieji Europos čempionai Italijos rinktinė. Prieš akistatą surengtoje spaudos konferencijoje rinktinės treneris Tomas Ražanauskas teigė, jo tikisi, kad ekipa įvertins, kokio pajėgumo tai yra varžovas. „Mūsų vaikinų laukia rimtas iššūkis. Kaip visi žinome, Italijos rinktinė yra Europos čempionai, vyrai tai supranta ir tam ruošiasi.
2021-09-08

Naujasis futbolo rinktinės štabas lieka be pergalių: „Buvome verti taško“

Lietuvos rinktinė buvo visiškai netoli pirmojo taško pasaulio čempionato atrankos varžybose, tačiau dvikovos pabaigoje praleidę įvartį lietuviai išvykoje minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Bulgarijos rinktinei. Po dvikovos spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinę treniravęs Tomas Ražanauskas teigė, jog žaidybinis planas buvo vykdytas neblogai, tačiau vietomis pritrūko šviežumo bei fizinių jėgų, kas ir galėjo kainuoti praleistą įvartį.
2021-09-06

Futbolo rinktinės trenerio asistentas Tomas Ražanauskas po niukso nuo Šiaurės Airijos: „Rezultatas nėra teisingas“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė į LFF stadioną žengė stipriai pasikeitusi. Pakitimai trenerių štabe rezultato kol kas neatnešė – pramuštas baudinys, apverktina gynyba ir stiprus niuksas 1:4 nuo Šiaurės Airijos vienuolikės. Daug žadėjusios pirmos minutės greitai virto nusivylimu. 20-ąją minutę Danielis Ballardas siuntė pirmą kamuolį, o po pertraukos Conoras Washingtonas nuo 11 metrų atžymos vėl baudė Ernestą Šetkų.
2021-09-03

Koronavirusu susirgusio Valdo Ivanausko būklę atskleidęs asistentas: „Rasime būdų, kaip su juo komunikuoti“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė tęsia kovas pasaulio čempionato atrankos turnyre. Lietuviai LFF stadione Vilniuje ketvirtadienio vakarą priims Šiaurės Airijos nacionalinę komandą. Lietuvos rinktinė penkių komandų grupėje per pirmąsias dvejas rungtynes patyrė du pralaimėjimus, kai nusileido Šveicarijai ir Italijai. Šios nesėkmės lėmė, kad Lietuva kol kas yra grupės autsaiderė ir savo sąskaitoje taškų neturi.
2021-09-01

Prieš debiutą Lietuvos futbolo rinktinės treneriui diagnozuotas koronavirusas

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį pratęs savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankoje, tačiau naujajam rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui savo debiuto prie šoninės linijos dar teks palaukti. Prieš rungtynes visiems rinktinės žaidėjams bei personalo nariams buvo atlikti privalomi COVID-19 testai, o po testavimo buvo gautas vienas teigiamas atsakymas – virusas buvo diagnozuotas rinktinės vyriausiajam treneriui V. Ivanauskui.
2021-09-01

Naujasis futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas: „Reikalinga kantrybė ir tikėjimas“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė turi naują trenerį – ketvirtadienį vykusio LFF Vykdomojo posėdžio metu buvo patvirtinta, kad nuo šiol rinktinei vadovaus buvęs legendinis Lietuvos futbolininkas Valdas Ivanauskas. Ketvirtadienį oficialioje spaudos konferencijoje treneris buvo pristatytas žiniasklaidai. Iki pasaulio čempionato atrankos ciklo pabaigos sutartį pasirašęs specialistas teigė besidžiaugiantis jam suteikta galimybe perimti rinktinės vairą.