marko livaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marko livaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marko livaja“.

Skinamos pergalės: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ laimėjo Kroatijoje

Po dvejų savaičių pertraukos į Kroatijos čempionatą sugrįžusi Splito „Hajduk“ komanda tai padarė pergalingai. Gausiai palaikomi Valdo Dambrausko auklėtiniai šeštadienio vakarą išvykoje 2:0 nugalėjo „Varaždin“ klubą. Abu įvarčius „Hajduk“ klubui pelnė komandos lyderis Marko Livaja. Jis pasižymėjo 29 ir trečią pridėtą pirmojo kėlinio minutę. Įdomu tai, kad „Hajduk“ šiose rungtynėse atliko vos du smūgius į vartų plotą, bet abu jie ir pavirto įvarčiais.
2022-07-31

Jei „Sūduva“ įveiks Latvijos čempionus, žais su legendiniu Škotijos klubu

Sėkmingai pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes sužaidusi Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ lemiame atrankos raunde gali susitikti su legendiniu Škotijos klubu – Glazgo „Celtic“. Jis trečiojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomajame mače antradienį svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Atėnų AEK. „Celtic“ gretose 78-ąją minutę pasižymėjo Scottas Sinclairas. AEK įvarčius pelnė Rodrigo Galo (6 minutė) ir Marko Livaja (50 min.