rony lopesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rony lopesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rony lopesas“.

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

Prancūzijos čempionai neįveikė „Rennes“

Proga labiau priartėti prie „Ligue 1“ lyderio nepasinaudojo „Monaco“. Jis trečiadienį svečiuose 1:1 (1:1) sužaidė su „Rennes“ futbolininkais. Šeimininkai pirmavo po 20-ąją minutę įmušto Joriso Gnagnono įvarčio, bet 29-ąją rezultatą, pasinaudojęs Radamelio Falcao perdavimu, išlygino Rony Lopesas. „Monaco“ (67 taškai) užima antrąją Prancūzijos lygos poziciją, „Rennes“ (46 tšk.) – penktąją. Čempionate pirmauja Paryžiaus „Saint-Germain“ (83 tšk.
2018-04-05

Prancūzijos čempionai atsitiesė ir iškovojo pergalę

Prancūzijoje titulą ginantis „Monaco“ penktadienį namie pirmasis praleido įvartį, bet atsitiesė ir iškovojo pergalę 2:1 (1:1) prieš „Lille“ futbolininkus. Svečius 16-ąją minutę į priekį išvedė Lebo Mothiba, bet 43-ąją rezultatą išlygino Rony Lopesas. „Monaco“ pergalingą įvartį įmušė 61-ąją minutę. Pasižymėjo Stevanas Jovetičius. „Monaco“ (66 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją. „Lille“ (28 tšk.) – priešpaskutinę, 19-ąją.
2018-03-16

Prancūzijoje – šalies čempionų pergalė

Startavo Prancūzijos futbolo čempionato 29-asis turas. Jį pergale pradėjo titulą ginantis „Monaco“, svečiuose 3:1 (3:1) nugalėjęs „Strasbourg“. Monako komandai įvarčius pelnė Stevanas Jovetičius (5 minutė), Rony Lopesas (21 min.) ir Fabinho (41 min.). „Strasbourg“ rezultatą 19-ąją minutę buvo išlyginęs Stephane’as Bahokenas (19 min.). „Monaco“ (63 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją, atsilikdamas nuo Paryžiaus „Saint-Germain“ (74 tšk.). „Strasbourg“ (31 tšk.) – 15-as.
2018-03-10

Prancūzijos čempionai atsiliko 0:2, bet laimėjo

Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“. Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore. „Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.
2018-02-05

Prancūzijoje – PSG žvaigždyno pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“. Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras. PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa. 57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.