Mbappe pelnė dublį, o PSG sutriuškino „Nantes“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Nantes” futbolininkus.

Kylianas Mbappe 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Fabio 23-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Nantes“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

K. Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Prancūzijos futbolininkas 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Nuno Mendesas 68-ąją minutę susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Keletą varžovų suklaidinęs Lionelis Messi 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Albanas Lafontas atrėmė kamuolį.