Šeštadienį „Optibet A lygoje“ nutrūko Vilniaus „Žalgirio“ aštuonių iš eilės pergalių serija. 25-ojo turo rungtynėse Telšių „Džiugas“ paskutinėmis minutėmis išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) prieš čempionus.

Rungtynėse „žalgiriečiai“ kontroliavo kamuolį didesnį laiką, o šeimininkai daugiau rėmėsi kontratakomis. Nors ne kartą budrumą teko parodyti vartininkams, didelių gaisrų užfiksuota nebuvo.

„Džiugas“ pirmasis sukūrė realią progą pelnyti įvartį. 38 minutę Aldaras Perreira prie baudos aikštelės atliko galingą šūvį į vartus, bet svečių vartininkas Edvinas Gertmonas pademonstravo puikią reakciją ir išgelbėjo savo komandą.

„Žalgiris“ savo progos išlaukė ir ja pasinaudojo efektyviai. 41 minutę po kūrybingo Marko Miličkovičiaus perdavimo, Renanas Oliveira technišku smūgiu baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas pelnė jau 12 įvartį šį sezoną.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai po pertraukos žaidė kiek pasyviau ir didelių problemų varžovų vartams nekėlė. Savo ruožtu „džiugiečiai“ dažnai spaudė svečius ir atliko vieną kitą smūgį į vartus.

Telšių komandos pastangos davė vaisių rungtynių pabaigoje. 87 minutę po Edwardo Sarpongo perdavimo kairiojo virpsto link, Noelis Mbo išvengė gynėjų priežiūros, kokybiškai susistabdė kamuolį ir nuginklavo vartininką iš arti.

Paskutinę pridėto laiko minutę Dovydas Virkšas turėjo progą išplėšti pergalę „Džiugui“, bet atsidūręs priešais vartininką jo įveikti nesugebėjo.