Paryžiaus „Saint – Germain“ komanda Prancūzijos Supertaurės finale 4:0 sutriuškino „Nantes“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

Achrafas Hakimi jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Albanas Lafontas.

Ludovičius Blasas 19-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Gianluigi Donnarumma sėkmingai apgynė savo vartus.

Lionelis Messi 22-ąją minutę suklaidinęs vartininką tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Evanno Guessando 41-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Neymaras per pridėtą pirmojo kėlinio laiką fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino pranašumą 2:0.

Sergio Ramosas 57-ąją minutę puikiu smūgiu kulnu nugara pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Galiausiai Neymaras 82-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino PSG ekipos triumfą 4:0.

PSG šį trofėjų laimėjo jau 11-tą kartą klubo istorijoje.