rennes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rennes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rennes“.

Futbolo žvaigždžių neužteko: PSG svečiuose krito prieš „Rennes“ futbolininkus

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 0:1 nusileido „Rennes” futbolininkams. Tikslaus perdavimo sulaukęs Arnaudas Kalimuendo 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Gianluigi Donnarumma atrėmė kamuolį. Tikslaus perdavimo sulaukęs Lionelis Messi 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas. Danilo Pereira 48-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-01-16

Prancūzija turės naujus čempionus? PSG leido atitrūkti konkurentui

Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Rennes“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1. Neymaras per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Sehrou Guirassy 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Presnelis Kimpembe 88-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir PSG futbolininka...
2021-05-10

„Marseille“ fanai šturmavo klubo treniruočių bazę: areštuoti 25 žmonės

Prastais rezultatais nusivylusių „Marseille“ fanų kantrybė trūko. Šeštadienį, likus vos kelioms valandoms, iki „Ligue 1“ rungtynių prieš „Rennes“, Marselio komandos fanai šturmavo treniruočių bazę ir sukėlė gaisrą. Skirtingu šaltinių teigimu, į treniruočių bazę bandė įsiveržti nuo 150 iki 200 sirgalių. Fanai taip pat žygiavo gatvėmis ir reikalavo „Marseille“ direktorių bei prezidento Jacqueso-Henri Eyraud pasitraukimo. Anot pranešimų, policija po šio išpuolio areštavo 25 futbolo fanus.
2021-01-30

Keista prancūzo mintis: „Norėjau pasirašyti kontraktą su Maradona, bet jis miręs“

Po ilgos pertraukos į didįjį futbolą grįžęs Raymondas Domenechas stojo prie „Nantes“ klubo vairo, o jo naujoji ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Rennes“. Žiemos perėjimų „lange“ R.Domenecho klubas bandė susitarti su „Lyon“ dėl Jeano Lucaso nuomos, bet staiga situacija pasikeitė. Futbolininkas vietoj „Nantes“ pasirinko „Brest“ ekipą, o R.Domenechas po tokio futbolininko sprendimo pateikė keistą komentarą. „Nesekiau visų to perėjimo detalių, bet dabar jis yra „Brest“ klube ir tokia yra realybė.
2021-01-09

Nelaimė Prancūzijoje: ant stadiono darbuotojo nukrito vejos kaitinimo lempa

Sekmadienio Prancūzijos „Ligue1“ lygos rungtynės tarp „Rennes“ ir „Lorient“ paženklintos tragedija. Rungtynes 3:0 laimėjo „Rennes“, bet praėjus vos dešimt minučių po finalinio mačo teisėjo švilpuko įvyko nelaimingas incidentas. Pranešama, kad milžiniška vejos kaitinimo lempos konstrukcija užvirto ant „Lorient“ darbuotojo. Jis buvo savanoris, kuris rūpinosi vejos būkle. 38-erių vyras garsiai suriko, o padėti jam suskubo kolegos.
2020-12-21

„Chelsea“ gretas papildys „Rennes“ vartininkas Mendy

Londono „Chelsea“ įsigijo dar vieną naują žaidėją. Skelbiama, kad „Chelsea“ ekipa susitarė su „Rennes“ dėl 28-erių metų vartininko Edouardo Mendy perėjimo Už šį futbolininką Londono ekipa paklos 22 mln. eurų ir apie jį oficialiai praneš jau artimiausiu metu. Socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodė vaizdo įrašas, kur užfiksuota, kai E.Mendy po susitikimo su klubo vadovais paliko treniruočių bazę, nors kiti jo komandos draugai tęsė treniruotę.
2020-09-11

PSG dramatiškai krito Prancūzijos taurės finale

Ketverius metus iš eilės trukęs Paryžiaus „Saint Germain“ klubo dominavimas Prancūzijos taurės turnyre – baigtas. Dramatiškame finale PSG po 11 m baudinių serijos krito prieš kuklią „Rennes“ ekipą. Pagrindinis mačo laikas baigėsi 2:2 (2:1). Paryžiaus ekipa po Dani Alveso (13 min.) ir Neymaro (21 min.) įvarčių pirmavo 2:0, bet „Rennes“ nepasidavė. 40-ąją minutę į savus vartus kamuolį nukreipį Presnelis Kimpembe, o rezultatą 66 min. išlygino Edsonas Mexeris.
2019-04-28

„Arsenal“ išlipo sausi iš balos, „Chelsea“ siautėjo Kijeve

Anglijos ekipos tęsia dominavimą šio sezono Europos klubiniuose turnyruose. Ketvirtadienį atsakomose Europos lygos aštuntfinalio rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose 3 – 0 įveikė „Rennes“ klubą, bei prasibrovė į ketvirtfinalį. Pirmąjį šių ekipų susitikimą Prancūzijoje 3 – 1 laimėjo „Rennes“. Nugalėtojams du įvarčius mušė Pierre-Emerick Aubameyangas (5 ir 72 min.), vieną – Ainsley Maitland-Nilesas (15 min.
2019-03-14

Grėsmė sezonui: Londono „Arsenal“ gavo netikėtą antausį Prancūzijoje

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje startavo aštuntfinalio varžybos. Turnyre tarp geriausių 16 komandų netikėtai „įsitaisiusi“ Prancūzijos čempionate 10 vietą užimanti „Rennes“ komanda dėjo tvirtą žingsnį link kito etapo, kai namuose įtikinamai įveikė Londono „Arsenal“. Renė mieste vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 3:1 (1:1). Londono klubas Prancūzijoje pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, tačiau dar pirmajame kėlinyje raudona kortele buvo nubaustas „Arsenal“ graikas Sok...
2019-03-07

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.