Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 0:1 nusileido „Rennes” futbolininkams.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Arnaudas Kalimuendo 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Gianluigi Donnarumma atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Lionelis Messi 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.

Danilo Pereira 48-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Hamari Traore 65-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Rennes“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 69-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Juanas Bernatas 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą tiksliai nepavyko.