Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Angers“ futbolininkus.

Hugo Ekitike jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Sergio Ramosas 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Paulas Bernardoni meistriškai atrėmė kamuolį.

Abdallah Sima 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

L.Messi 72-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino PSG ekipos pranašumą 2:0.

Neymaras 84-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

PSG klubas po 18 sužaistų rungtynių turi surinkęs 47 taškus ir išlieka „Ligue 1“ čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Angers“ su 8 taškais žengia paskutinis.