Madrido „Real“ klubas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Valencia“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą.

„Real“ pirmieji išsiveržį į priekį, kai Karimas Benzema 39-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Bet „Valencia“ saugas Samuelis Lino 46-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Nei vienai iš komandų per likusį pagrindinį mačo laiką pasižymėti nepavyko, tad komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje V.Junioras atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Giorgi Mamardashvili sėkmingai atrėmė kamuolį.

Toni Kroosas 105-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau G.Mamardashvili dar kartą apgynė saugomus vartus.

Per pagrindinį rungtynių laiką ir pratęsimą komandoms nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl šiame pusfinalyje įvyko baudinių serija.

„Real“ vienuolikos metrų baudinių serijos metu realizavo visus keturis smūgius, kai tuo tarpu „Valencia“ vos tris iš penkių.

„Real“ klubas Ispanijos Supertaurės finale susitiks su „Real Betis“ ir „Barcelonos“ komandų poros nugalėtoja.