„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje 0:2 turėjo pripažinti „Southampton“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Sekou Mara 23-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Southampton“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Moussa Djenepo 28-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Philas Fodenas 41-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Julianas Alvarezas 47-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Erlingo Haalando 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Che Adamsas 77-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Į „Carabao“ taurės pusfinalį pateko „Southampton“, „Manchester United“, „Newcastle United“ ir „Nottingham Forest“ ekipos.