Ketverius metus iš eilės trukęs Paryžiaus „Saint Germain“ klubo dominavimas Prancūzijos taurės turnyre – baigtas. Dramatiškame finale PSG po 11 m baudinių serijos krito prieš kuklią „Rennes“ ekipą.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi 2:2 (2:1). Paryžiaus ekipa po Dani Alveso (13 min.) ir Neymaro (21 min.) įvarčių pirmavo 2:0, bet „Rennes“ nepasidavė. 40-ąją minutę į savus vartus kamuolį nukreipį Presnelis Kimpembe, o rezultatą 66 min. išlygino Edsonas Mexeris.

Viskas persikėlė į pratęsimą, o 118 min. PSG liko mažumoje, nes už grubią pražangą raudoną kortelę gavo Kylianas Mbappe.

Baudinių serijoje „Rennes“ neklydo šešis kartus iš eilės, o paryžiai ties šia riba ir padarė pirmą klaidą, kai netiksliai smūgiavo Christopheris Nkunku.

„Rennes“ Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse žengia 11-oje vietoje.