Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje startavo aštuntfinalio varžybos. Turnyre tarp geriausių 16 komandų netikėtai „įsitaisiusi“ Prancūzijos čempionate 10 vietą užimanti „Rennes“ komanda dėjo tvirtą žingsnį link kito etapo, kai namuose įtikinamai įveikė Londono „Arsenal“.

Renė mieste vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 3:1 (1:1).

Londono klubas Prancūzijoje pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, tačiau dar pirmajame kėlinyje raudona kortele buvo nubaustas „Arsenal“ graikas Sokratis.

Antroje pusėje pavyzdingai žaidėjo pranašumą išnaudoję „Rennes“ mušė dukart ir užtikrintai gynė savo teritoriją.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Benjaminas Bourigeaudasi ir Ismaila Sarras. Kartą londoniečiai įsimušė patys, o pralaimėjusiems vienintelį įvartį pelnė Alexas Iwobi.