edinsonas cavani

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edinsonas cavani“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edinsonas cavani“.

Urugvajaus žvaigždžių apmaudas: Suarezas liejo ašaras, o Cavani įniršį išliejo ant VAR monitoriaus

Penktadienį vakare 2022 m. Pasaulio taurės H grupės paskutinėse rungtynėse Urugvajaus rinktinė 2:0 nugalėjo Ganą, tačiau nepalankus kitų rungtynių rezultatas lėmė, kad urugvajiečiai keliauja namo jau po grupių etapo. Itin sunkiai pralaimėjimą išgyveno Luisas Suarezas ir Edinsonas Cavani. Jeigu L.Suarezas liejo ašaras, tai E.Cavani ėmėsi fizinių veiksmų ir išeidamas iš stadiono trenkė VAR monitoriui, kuris krito ant žemės.
2022-12-02

Fantastinis Cavani įvartis pažymėtas „Man Utd“ lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Fulham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Edinsonas Cavani 15-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas 26-ąją minutę atliko nuostabų smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-05-18

Rasizmo apraiška „Man Utd“: didelė bauda ir diskvalifikacija puolėjui

Po dramatiškos pergalės prieš „Southampton“ Edinsonas Cavani socialiniuose tinkluose sulaukė daug sveikinimų. Vienam iš internautų jis nusprendė viešai padėkoti „instagram“ tinkle, bet tai darydamas pavartojo žodį iš n raidės („gracias negrito“), todėl buvo apkaltintas rasizmu. Po maždaug mėnesį trukusio tyrimo Anglijos futbolo asociacija padarė išvadą, kad urugvajiečio komentaras buvo rasistinis. Už tai E.Cavani buvo diskvalifikuotas 3 rungtynėms ir turės sumokėti didelę – 100 tūkst.
2021-01-01

„Copa America“: Urugvajaus pergalė paliko japonus už borto

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras. Aiškėja ir grupių etapo nugalėtojai, o C grupėje šiąnakt triumfavo Urugvajaus rinktinė. Urugvajiečiai dėl grupės nugalėtojo vardo kovojo su Čile ir susitikimą laimėjo minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį 82 minutę pelnė Edinsonas Cavani. Urugvajus užėmė pirmąją vietą, antri liko Čilės futbolininkai. Šios dvi komandos keliauja tolyn, o Japonija ir Ekvadoras turnyra jau baigia.
2019-06-25

PSG pergalė Prancūzijoje pažymėta reto grožio argentiniečio šūviu – tokių reta

Ketvirtą pergalę iš eilės Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse įsirašė čempionų titulą ginanti Paryžiaus „Saint-Germain“, kuri išvykoje 4:2 (2:0) įveikė „Nimes“ futbolininkus, o rungtynes papuošė reto grožio Angelio Di Maria įvartis. Abi komandos rungtynes baigė dešimtiese, kai jau per pridėtą antro kėlinio laiką raudonas korteles užsidirbo Teji Savanieris ir Kylianas Mbappe. Geltona kortele buvo nubaustas ir Neymaras. Nugalėtojams įvarčius mušė Neymaras (36 min.), Angelis Di Maria (40 min.
2018-09-01

Edinsonas Cavani greičiausiai nepadės Urugvajui ketvirtfinalio mūšyje

Urugvajaus futbolo rinktinėje – rimti nuostoliai. Artėjant pasaulio pirmenybių ketvirtfinaliui su Prancūzija beveik aišku, kad šiose rungtynėse nežais puolėjas Edinsonas Cavani. Viena ryškiausių Urugvajaus žvaigždžių susižeidė aštuntfinalyje prieš Portugaliją, prieš tai spėjęs pelnyti du įvarčius. 31-erių puolėją kamuoja blauzdos trauma ir jis jau tris dienas iš eilės nesitreniravo kartu su komanda.
2018-07-05

Akimirka, kuri pasako viską: Cristiano Ronaldo pasižymėjo nuostabiu poelgiu

Cristiano Ronaldo ir visai Portugalijos futbolo rinktinei planetos pirmenybės pasibaigė aštuntfinalyje, kuriame Europos čempionai 1:2 (0:1) nusileido Edinsono Cavani vedamai Urugvajaus komandai. E.Cavani pelnė įvarčius 7 ir 62 min., o portugalai į tai atsakė vieninteliu Pepe tiksliu smūgiu 55-ąją min. E.Cavani spindėjo savo rinktinėje, tuo tarpu 33-ejų C.Ronaldo buvo visiškai uždarytas ir didesnės įtakos žaidimui nepadarė.
2018-06-30

Namo važiuoja ir Cristiano Ronaldo: Urugvajus įveikė Europos čempionę Portugaliją

Europos čempionei Portugalijai ir jos lyderiui Cristiano Ronaldo pasaulio pirmenybės Rusijoje jau baigtos. Aštuntfinalyje ji 1:2 (0:1) nusileido Urugvajaus rinktinei. Urugvajus čempionato ketvirtfinalyje susikaus su Prancūzija, kuri kitose šeštadienio rungtynėse 4:3 nugalėjo Argentiną. Tad per vieną dieną čempionatas pasibaigė dviem didžiausioms futbolo žvaigždėmes – C.Ronaldo ir Lioneliui Messi. Urugvajus šiose rungtynėse visiškai uždarė 33-ejų C.Ronaldo ir neleido šiam įsisiautėti.
2018-06-30

Egiptas be Mohamedo Salah prieš Urugvajų krito pačioje rungtynių pabaigoje

Itin sudėtinga pergale pasaulio futbolo čempionatą pradėjo Urugvajaus rinktinė, kuri 1:0 (0:0) palaužė Egiptą. Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje mačo pabaigoje, kai po baudos smūgio 90-ąją minutę galva pasižymėjo gynėjas Jose Maria Gimenezas. Perdavimą jam atliko Carlosas Sanchezas. Egiptas šiose rungtynėse vertėsi be savo žvaigždės Mohamedo Salah, kuris šventė 26-ąjį gimtadienį.
2018-06-15

Pasaulio futbolo čempionatas: rusų neįgalumas gynyboje, Salah klausimas ir mirtinas duetas

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su A grupe, kurioje varžysis šeimininkė Rusija. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.