Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“.

Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“.

Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis.

Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.

Orlande rezultatyvią pergalę iškovojo „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionė 4:2 (2:2) palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“.

Prancūzijos komandą 6-ąją minutę į priekį išvedė Edinsonas Cavani. Į tai „Spurs“ atsakė Christiano Erikseno (11 min.) bei Erico Diero (18 min.) įvarčiais.

„Saint-Germain“ 36-ąją minutę rezultatą išlygino. Tai padarė Javieras Pastore. Rezultatyvų perdavimą, kaip ir pirmojo PSG įvarčio metu, atliko Adrienas Rabiot.

„Tottenham Hotspur“ pergalę išplėšė rungtynių pabaigoje. 82-ąją minutę įmušė Toby Alderweireldas, o 88-ąją 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.

Paryžiaus komanda mačą baigė dešimtiese. 46-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Kevinas Trappas.