toby alderweireldas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toby alderweireldas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toby alderweireldas“.

Pasaulio čempionato ketverte dominuoja „Tottenham“ atstovai

Daugiausia keturių stipriausių pasaulio čempionato rinktinių futbolininkų žaidžia Londono „Tottenham Hotspur“. Ši komanda pusfinaliuose turės devynis atstovus. Anglijos rinktinėje rungtyniauja Dele Alli, Ericas Dieris, Harry Kane’as, Danny Rose’as ir Kieranas Trippieras. Belgijos komandoje žaidžia Toby Alderweireldas, Mousa Dembele bei Janas Vertonghenas. Prancūzijos ekipos vartus gina Hugo Llorisas.
2018-07-08

Amerikoje – Neymaro dublis ir „Spurs“ įvarčių fiesta

Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“. Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis. Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.
2017-07-23

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.