javieras pastore

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „javieras pastore“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „javieras pastore“.

„Roma“ prisiviliojo PSG spindėjusį saugą

Paryžiaus „Saint-Germain“ spindėjęs futbolininkas Javieras Pastore grįžta rungtyniauti į Italiją. 29-erių saugas vilkės „Roma“ marškinėlius. Sostinės klubas patvirtino, kad J. Pastore sveikatos patikrinimas buvo sėkmingas, tad futbolininkas netrukus suraitys autografą ant trejų metų sutarties. Argentinietis „Saint-Germain“ garbę gynė nuo 2011-ųjų. J. Pastore Paryžiaus klube sužaidė 265 rungtynes, per kurias pelnė 45 įvarčius ir atliko 59 rezultatyvius perdavimus.
2018-06-26

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

Amerikoje – Neymaro dublis ir „Spurs“ įvarčių fiesta

Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“. Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis. Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.