kevinas trappas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevinas trappas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevinas trappas“.

„Victoria's Secret“ modelis pademonstravo riestą užpakaliuką: išaiškėjo, kieno tai mylimoji

Pritrenkiančio grožio modelį Maskvos „Spartako“ stadione pasaulio čempionatą fotografuojantys fotografai pastebėjo akimirksniu. 33-erių metų ir 177 cm ūgio brazilė Izabela Goulart yra atsarginio Vokietijos rinktinės vartininko Kevino Trappo mylimoji ir nors jos širdies draugo komanda vakar sensacingai paliko turnyrą, moteris nė kiek neliūdėjo ir aistringai palaikė tautiečius, kurie 2:0 įveikė Serbiją ir pateko į turnyro aštuntfinalį.
2018-06-28

Amerikoje – Neymaro dublis ir „Spurs“ įvarčių fiesta

Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“. Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis. Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.