88
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Europos čempionei Portugalijai ir jos lyderiui Cristiano Ronaldo pasaulio pirmenybės Rusijoje jau baigtos. Aštuntfinalyje ji 1:2 (0:1) nusileido Urugvajaus rinktinei.

88

Urugvajus čempionato ketvirtfinalyje susikaus su Prancūzija, kuri kitose šeštadienio rungtynėse 4:3 nugalėjo Argentiną. Tad per vieną dieną čempionatas pasibaigė dviem didžiausioms futbolo žvaigždėmes – C.Ronaldo ir Lioneliui Messi.

Urugvajus šiose rungtynėse visiškai uždarė 33-ejų C.Ronaldo ir neleido šiam įsisiautėti. Čempionatą puolėjas baigė su keturiais įvarčiais savo sąskaitoje.

Urugvajus rungtynes pradėjo tobulai – po puikios dviejų puolėjų atakos pelnė greitą įvartį. Edinsonas Cavani atliko perdavimą Luisui Suarezui, šis sulaukė kol tas pats E.Cavani įkirs į baudos aikštelę ir pakabino aukštą kamuolį.

E.Cavani sumedžiojo jį ir galva pasiuntė į vartus. Rungtynėse tebuvo sužaistos septynios minutės.

Tai leido Urugvajui ramiai gintis ir kontroliuoti situaciją aikštėje. Per pirmas 45 minutes Europos čempionė Portugalija nesukūrė nė vienos itin pavojingos situacijos.

Vis tik antrajame kėlinyje greitai stojo lygybė, kai 55-ąją minutę po puikiai įžaisto kampinio galva pasižymėjo gynėjas Pepe.

Kai atrodė, kad portugalai jau perėmė iniciatyvą, Urugvajus 62-ąją minutę surengė įspūdingą greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs E.Cavani pasižymėjo antrąjį kartą.

Netrukus puolėjas turėjo palikti aikštę dėl traumos, o Portugalija bandė užgulti varžovų vartus. Vis tik daugelis sprendimų buvo skuboti ir sunkiai suprantami, neleidę sukurti pavojingesnių epizodų.