lorient

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lorient“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lorient“.

Prancūzijoje PSG be didesnio vargo pranoko varžovus

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato išvykos rungtynėse 4:1 nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje gretai Ousmane‘o Dembele ir Kyliano Mbappe tikslūs smūgiai padėjo PSG įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo smūgį galva atlikęs Tiemoue Bakayoko.
2024-04-24

Be savo žvaigždžių žaidusi PSG Prancūzijos čempionatą pradėjo lygiosiomis

Naująjį Prancūzijos „Ligue 1“ sezoną lygiosiomis pradėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri namuose 0:0 sužaidė su „Lorient“ komanda. PSG atliko 20 smūgių, iš kurių 4 – į vartų plotą, tuo tarpu „Lorient“ atsakė tik 4 smūgiais, iš kurių nei vienas nebuvo į vartų plotą. Šiose rungtynėse PSG gretose nebuvo nei Kyliano Mbappe, nei Neymaro, kurie siejami su persikėlimais į kitas komandas. Taip pat PSG gretose nebuvo ir iš „Barcelona“ įsigyto Ousmane‘o Dembele.
2023-08-13

PSG patyrė nesėkmę Prancūzijos čempionate

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse namuose 1:3 nusileido „Lorient“ futbolininkams.  Tikslaus perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Yvonas Mvogo. Enzo Le Fee 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Lorient“ ekipą į priekį šiame susitikime 1:0. Achrafas Hakimi 20-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir PSG liko žaisti dešimtyje.
2023-05-01

Prancūzijoje PSG pražudė buvusio „Riterių” puolėjo įvartis

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 2:3 krito prieš „Lorient“ futbolininkus. Adrianas Grbičius 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Sergio Rico sėkmingai atrėmė kamuolį.
2021-01-31

Nelaimė Prancūzijoje: ant stadiono darbuotojo nukrito vejos kaitinimo lempa

Sekmadienio Prancūzijos „Ligue1“ lygos rungtynės tarp „Rennes“ ir „Lorient“ paženklintos tragedija. Rungtynes 3:0 laimėjo „Rennes“, bet praėjus vos dešimt minučių po finalinio mačo teisėjo švilpuko įvyko nelaimingas incidentas. Pranešama, kad milžiniška vejos kaitinimo lempos konstrukcija užvirto ant „Lorient“ darbuotojo. Jis buvo savanoris, kuris rūpinosi vejos būkle. 38-erių vyras garsiai suriko, o padėti jam suskubo kolegos.
2020-12-21

PSG įsirašė lengvą pergalę ir Prancūzijoje vejasi lyderius

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 2:0 nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Andrew Gravillonas antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Lorient“ liko rungtyniauti dešimtiese.
2020-12-17

Moffi: „Nebijokite svajoti – aš esu pavyzdys, kad viskas įmanoma“

Prieš savaitę Prancūzijos „Ligue 1“ debiutanto „Lorient“ klubo pasiūlymo sulaukęs buvęs „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi ketvirtadienį oficialiai tapo šios ekipos nariu. Prisistatydamas ekipos sirgaliams, nigerietis dėkojo už suteiktą pasitikėjimą. „Man didelė garbė vilkėti „Lorient“ marškinėlius ir žaisti Prancūzijoje. Pastaraisiais sezonais daug dirbau, norėdamas gauti tokią progą. Nekantrauju debiutuoti „Lorient“ klube ir įnešti čia savo indėlį“, – kalbėjo T. Moffi.
2020-10-02

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

Be Z. Ibrahimovičiaus žaidęs PSG pralaimėjo 9-iese rungtynes baigusiems „Rennes“ futbolininkams

Šeštadienį buvo sužaistos penkios XIII Prancūzijos „Ligue 1“ turo rungtynės. Savo aikštėje žaidęs „Paris Saint-Germain“ kiek netikėtai rezultatu 1:2 pralaimėjo devyniese mačą baigusiems „Rennes“ futbolininkams. 26 minutę esant lygiam rezultatui 1:1 iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Benoit Costil, tačiau tai nepadėjo be savo atakų lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus žaidusiems PSG futbolininkams.
2012-11-17

„Ligue 1“: grandų „Olympique“ ir PSG akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Sekmadienį buvo sužaisti trys VIII Prancūzijos „Lique 1“ pirmenybių turo mačai. Čempionato lyderių Marselio „Olympique“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. Savo aikštėje rungtyniave Marselio futbolininkų gretose du kartus pasižymėjo Andre - Pierre Gignacas, o PSG ekipai abu įvarčius pelnė Zlatanas Ibrahimovičius.