Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse namuose 1:3 nusileido „Lorient“ futbolininkams.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Yvonas Mvogo.

Enzo Le Fee 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Lorient“ ekipą į priekį šiame susitikime 1:0.

Achrafas Hakimi 20-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir PSG liko žaisti dešimtyje.

Kylianas Mbappe 29-ąją minutę pasinaudojęs vartininko neatsargumu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

Darlinas Yongwa 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Lorient“ naudai 2:1.

Danilo Pereira 67-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Y.Mvogo dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Bamba Diengas 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padidino svečių ekipos pranašumą 3:1.