„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:3 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Curtisas Jonesas 3-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Luisas Diazas 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Mohamedas Salah 15-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Harry Kane’as 40-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3.

Dejanas Kulusevskis 42-ąją minutę atliko smūgį iš artimos distancijos, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Cristianas Gabrielis Romero 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Heungas Min Sonas 77-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo jau 2:3.

Richarlisonas 93-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino rungtynių rezultatą 3:3.

Diogo Jota 94-ąją minute tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Liverpool” dramatišką pergalę 4:3.

„Liverpool“ po 33 sužaistų rungtynių turi surinkęs 56 taškus ir rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham‘ su 54 taškais žengia šeštas.

Kitame dienos mače „Manchester City“ klubas, kuris išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Erlingas Haalandas 3-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Bet jau netrukus Carlosas Viniciusas 15-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą įvartį svečiams pelnė Julianas Alvarezas, kuris 36-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą

„Man City“ po 32 sužaistų rungtynių turi surinkęs 76 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Fulham“ su 45 taškais žengia dešimta.