Šeštadienį buvo sužaistos penkios XIII Prancūzijos „Ligue 1“ turo rungtynės.

Savo aikštėje žaidęs „Paris Saint-Germain“ kiek netikėtai rezultatu 1:2 pralaimėjo devyniese mačą baigusiems „Rennes“ futbolininkams.

26 minutę esant lygiam rezultatui 1:1 iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Benoit Costil, tačiau tai nepadėjo be savo atakų lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus žaidusiems PSG futbolininkams. Svečiai įsiveržė į priekį prieš pat pertrauką ir antrojo kėlinio pradžioje likę devyniese sugebėjo išsaugoti trapią vieno įvarčio persvarą.

Čempionų titulą ginantis „Montpellier“ toliau barsto taškus išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1:1 su „Valenciennes“ vienuolike. Šiuo metu „Montpellier“ užima 14 vietą turnyrinėje Prancūzijos pirmenybių lentelėje.

Užtikrintai šį sezoną rungtyniaujantis „Saint-Etienne“ pačioje rungtynių su Gajaro „Evian“ pabaigoje išleido pergalę iš rankų. Mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

XIII Prancūzijos „Ligue 1“ turo statistika:

„Paris Saint-Germain“ 1 - 2 „Rennes“

• 13' [0 - 1] R. Alessandrini

• 21' [1 - 1] Nene

• 34' [1 - 2] J. Feret

• 25' iš aikštės pašalintas B. Costil („Rennes“)

• 51' iš aikštės pašalintas J. Makoun („Rennes“)

„Valenciennes“ 1 - 1 „Montpellier“

• 16' [0 - 1] G. Charbonnier

• 39' [1 - 1] G. Pujol

Gajaro „Evian“ 1 - 2 „Saint-Etienne“

• 9' [0 - 1] M. Gradel

• 27' [0 - 2] M. Gradel

• 48' [1 - 2] M. Rabiu

„Troyes“ 1 - 3 „Nancy“

• 20' [1 - 0] G. Ngoyi

• 32' [1 - 1] S. Puygrenier

• 33' [1 - 2] Y. Mollo

• 45' [1 - 3] S.A. Luiz

„Brest“ 3 - 0 „Bastia“

• 44' [1 - 0] L. Toure

• 61' [2 - 0] E.B. Vasat (11 m. baudinys)

• 67' [3 - 0] L. Toure

• 50' iš aikštės pašalintas F. Marque („Bastia“)

„Ajaccio“ 0 - 1 Mondbeljaro „Sochaux“

• 11' [0 - 1] S. Bouhours (į savus vartus)

„Lorient“ 2 - 0 „Lille“

• 24' [1 - 0] G. Bourillon

• 69' [2 - 0] B. Corgnet