Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate namuose 4:0 sutriuškino „Reims“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė gyvybiškai svarbius tris taškus.

Likus vienam turui iki sezono pabaigos Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo lyderio „Lille“ atsilieka vienu tašku ir norėdami apginti titulą turės sulaukti varžovų kluptelėjimo.

Yunis Abdelhamidas jau 10-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Reims“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Neymaras 13-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 24-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Marquinhosas 68-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Moise Keanas 89-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą, o PSG iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.