Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Rennes“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Neymaras per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Sehrou Guirassy 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Presnelis Kimpembe 88-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir PSG futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Likus vos dvejiems turams iki sezono pabaigos, PSG klubas turi surinkęs savo sąskaitoje 76 taškus ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Lille“ atsilieka trimis taškais.