Penktadienį Prancūzijoje prasidėjo 36 „Ligue 1“ turas. Jis prasidėjo užtikrinta „Lille“ klubo pergale rezultatu 3-0 prieš „Reims“ klubą.

„Lille“ nuo pat pirmų minučių bandė primesti savo žaidimą ir kontroliavo rungtynes. Pirmą gerą progą pasižymėti gavo „Lille“ narys Lucasas Digne, tačiau jis nepataikė į vartus. 13 minutę svečiai „Reims“ turėjo atlikti priverstinį keitimą ir vietoje Bocundji Ca pasirodė Nicolasas De Preville, kuris šio mačo antrajame kėlinyje pats buvo pakeistas.

20 minutę „Lille“ klubui pavyko išsiveržti į priekį. Puikioje sportinėje formoje esantis puolėjas Salomonas Kalou įmušė pirmąjį mačo įvartį.

Po to labai gerą šansą pasižymėti susikūrė Dimitri Payetas, bet jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį. Kitoje aikštės pusėje pavojingai smūgiavo puolėjas Floydas Ayite, kurio smūgis praskriejo visai šalia vartų.

Antrajame kėlinyje „Lille“ ir vėl žaidė geriau ir jau 49 minutę jie įmušė antrą įvartį. Šį kartą pasižymėjo Dimitri Payetas. Po jo įvarčio labai pavojingai smūgiavo Sylvio Ronny Rodelinas, bet jaunojo futbolininko smūgis skriejo greta vartų.

„Reims“ klube ir vėl kelis kartus bandė išsiskirti F.Ayite, visgi puolėjui pasižymėti nepavykdavo. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo S.Kalou. Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys individualiomis pastangomis 77 minutę šiame mače pasiekė antrą įvartį.

Iki mačo pabaigos „Lille“ taip ir nepaleido iniciatyvos, tačiau daugiau įvarčių įmušti nesugebėjo. Po šios pergalės „Lille“ su 60 taškų bent jau laikinai pakilo į 4 vietą.