Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse svečiuose 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

Lionelis Messi 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Netrukus argentinietis dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Vilkint PSG aprangą dukart viename mače šiemet argentinietis buvo pasižymėjęs tik UEFA Čempionų lygos varžybose.

Angelis Di Maria 26-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padidino svečių pranašumą 3:0.

Kylianas Mbappe 60-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Mihailo Rističius 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas ir rezultatas nepakito.

Junioras Sambia 90-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

PSG jau yra užsitikrinę pirmąją vietą pirmenybėse ir likus vienam turui prieš antroje esantį „Monaco“ turi 15 taškų pranašumą.

Dėl vietos Čempionų lygoje dar kovoja „Marseille“ ir „Rennes“ klubai.