50
Turino „Juventus“ – Italijos taurės finale (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį Turino „Juventus“ Neapolyje 2:3 (1:0) pralaimėjo vietos „Napoli“, bet pateko į Italijos taurės finalą, mat pirmąsias rungtynes namie buvo laimėjęs 3:1.

50

„Juventus“ pasiekė svarbų įvartį svečiuose – 32-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Gonzalo Higuainas.

53-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkų žvaigždė Marekas Hamšikas. Į tokį akibrokštą G. Higuainas atsakė dar vienu įvarčiu, pelnytu 58-ąją minutę.

Paskutiniuosius du taiklius susitikimo smūgius atliko „Napoli“ – Driesas Mertensas (61 minutę) bei Lorenzo Insigne (67 min.). Šie įvarčiai šeimininkų į finalą neatvedė.

„Juventus“ Italijos taurės finale susitiks su Romos „Lazio“, kurios sudėtyje yra lietuvis Marius Adomonis. Rungtynės vyks birželio 2-ąją Romos olimpiniame stadione.