lorenzo insigne

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lorenzo insigne“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lorenzo insigne“.

Po fiasko pasaulio čempionato atrankoje – nežinomybė dėl italų žvaigždžių ateities

Italijos futbolo rinktinė patyrė fiasko pasaulio čempionato atrankoje, kai sensacingai pralaimėjo Šiaurės Makedonijai ir liko už finalinio etapo borto. Po šios nesėkmės Italijos rinktinės stovyklą paliko 6 futbolininkai, o „Corriere dello Sport“ pranešė, kad bent 3 iš jų – 30-metis Lorenzo Insigne, 32-ejų Ciro Immobile ir 30-metis Jorginho – veikiausiai tuo ir užbaigs karjerą rinktinėje.
2022-03-28

„Napoli“ lyderis Lorenzo Insigne už rekordinę algą gali persikelti į Kanadą

„Napoli“ ir Italijos futbolo rinktinės žvaigždė 30-metis Lorenzo Insigne netikėtai gali persikelti už Atlanto. L.Insigne, kurio kontraktas baigs galioti kitą vasarą ir kuris rinkoje yra vertinamas 35mln. eurų, veda rimtas derybas su „Toronto FC“ komanda iš Kanados, kuri rungtyniauja MLS lygoje. Šaltinių teigimu, derybos jau yra pažengusioje stadijoje ir L.Insigne yra arti susitarimo su kanadiečiais. CBC skelbia, kad „Toronto FC“ italui yra pasiruošusi mokėti rekordinę algą MLS mastais.
2021-12-28

„Chelsea“ klubo akiratyje atsidūrė vienas iš Italijos rinktinės lyderių

Londono „Chelsea“ klubas atidžiai stebi „Napoli“ žvaigždės Lorenzo Insigne situaciją. Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, Londono klubas gal jau net sausį sieks futbolininką prisivilioti į savo gretas. Šiuo metu 30-ies metų futbolininko pasirašytas kontraktas su Italijos klubu galioja iki 2022-ųjų metų vasaros, tačiau pastarasis sulaukė pasiūlymo jį pratęsti. Visgi L.Insigne turės susimažinti atlyginimą, jei ir toliau norės likti rungtyniauti „Napoli“ komandoje.
2021-11-14

Čempionų lyga: Londone lijo įvarčiais, „Liverpool“ gavo skaudų smūgį

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar aštuonerios rungtynės. Lyderiai aiškėja A ir B grupėse, o C grupėje „Liverpool“ prarado pirmus taškus. B grupės rungtynėse Londone žiūrovai išvydo šešių įvarčių fiestą, kuri galiausiai baigėsi „Barcelona“ futbolininkų pergale 4:2 (2:0) prieš vietos „Tottenham Hotspur“. Svečiai pirmavo po Phillipe Coutinho (2 min.) ir Ivano Rakitičiaus (28 min.) įvarčių. Antro kėlinio pradžioje padėtį švelninti bandė Harry Kane’as (52 min.
2018-10-03

Paviešino „Serie A“ žaidėjų algas: visus įspūdingai lenkia Cristiano Ronaldo

Šią vasarą į Italiją persikėlęs portugalas Cristiano Ronaldo sudrebino futbolo rinką ir privertė nemažai sirgalių prisiminti „Serie A“ pirmenybes, kuri pastaraisiais metais prarado buvusią šlovę. Turine C.Ronaldo sugeria visą dėmesį ir tapo labiausiai sekamu sportininku. „Juventus“ klubui šis ėjimas per ketverius metus kainuos 220 milijonų eurų, neskaičiuojant mokesčių, kurie šią sumą dar labiau išpūs. C.Ronaldo vien per metus uždirbs 30 mln.
2018-08-24

Cristiano Ronaldo „Juventus“ debiutavo be įvarčio

Pirmąsias oficialias rungtynes su Turino „Juventus“ apranga sužaidė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Puolėjas naujojoje komandoje debiutavo be įvarčio. „Juventus“ pirmajame Italijos futbolo lygos mače po dramatiškos kovos 3:2 (1:1) palaužė Veronos „Chievo“. Ekipos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 3-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Sami Khedira, 38-ąją rezultatą išlygino Mariuszas Stepinski. Po pertraukos taip pat krito įvarčiai į abiejų komandų vartus.
2018-08-18

Ispanai pasityčiojo iš Argentinos, brazilai Berlyne nuvijo praeities šmėklą įveikdami vokiečius

Antradienį sužaista daugybė kontrolinių futbolo rungtynių, tačiau didžiausias dėmesys krypo į kelis stadionus. Ispanai savo aikštėje net 6:1 (2:1) sutrypė be Lionelio Messi žaidusią Argentinos rinktinę. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Isco (27, 52, 74 min.), po vieną pridėjo Diego Costa (12 min.), Thiago Alcantara (53 min.) ir Iago Aspas (73 min.). Paguodos įvartį svečiams įmušė Nicolas Otamendi (39 min.). Kitose rungtynėse Brazilija 1:0 (1:0) Berlyne įveikė pasaulio čempionę Vokietiją.
2018-03-28

„Roma“ pergalė priartino „Juventus“ prie „Serie A“ viršūnės

„Serie A“ turnyro lentelės viršus dega atvira liepsna. Po šeštadienio rungtynių į pirmąją Italijos futbolo čempionato poziciją dar narsiau taikosi titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Romos „Lazio“. Pergalingą įvartį 93-ąją minutę pelnė Paulo Dybala. „Serie A“ pirmaujantis „Napoli“ savo aikštėje 2:4 (1:2) neatsilaikė prieš „Roma“. Šeimininkai pirmavo po 6-ąją minutę įmušto Lorenzo Insigne įvarčio. Romos komanda į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais.
2018-03-04

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

Čempionų lyga: „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, „Borussia“ nenugalėjo Kipro komandos

Trečiadienį netikėčiausi UEFA Čempionų lygos rezultatai užfiksuoti H grupėje. Titulą ginantis Madrido „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, o Dortmundo „Borussia“ futbolininkai namie nelaimėjo prieš Kipro komandą. „Real“ 1:3 nusileido Anglijos vicečempionams – Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkams. Dubliu pasižymėjo Dele Alli. „Tottenham Hotspur“ užsitikrino vietą Čempionų lygos aštuntfinalyje. „Borussia“ namie neišsaugojo persvaros ir 1:1 sužaidė su Nikosijos APOEL.