Čempionų lygoje toliau lyja įvarčiais. Po „Paris Saint-Germain“ šou antradienį, jau kitą dieną varžovus tiksliais smūgiai varpė Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ klubai.

Madrido klubas namuose 3:1 nugalėjo „Napoli“ klubą iš Italijos. Nors iš pirmo žvilgsnio pergalė neatrodo labai sunki, pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 8-ąją minutę nepasiruošusį vartininką užklupo Lorenzo Insigne.

Tačiau jau už kiek daugiau nei 10 minučių tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino Karimas Benzema (19`). Po pirmųjų 45-ių minučių švieslentėje vis dar degė lygus rezultatas.

Antrajame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo „Santiago Bernabeu“ šeimininkai. Tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėjo Toni Kroosas (49`), o neįtikėtino grožio įvarčiu persvarą 54-ąj minutę pasižymėjo Casemiro.

Miunchene aikštės šeimininkams situacija klostės gana panašiai. Šešerius metus aštuntfinalio barjero neįveikiantis „Arsenal“, atrodo, pratęs šią tragišką seriją, nes Vokietijoje pralaimėjo net 5:1.

Pirmasis įvartį pelnė Arjenas Robbenas, kuris preciziškai tiksliu smūgiu jau 11-ąją minutę pasiuntė kamuolį į „gunnerių“ vartus.

30-ąją minutę buvo skirtas keistas 11-os metrų baudinys į „Bayern“ vartus, kurį tik po dviejų pakartotinių smūgių realizavo Alexis Sanchezas ir į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 1:1.

Tačiau antroje rungtynių pusėje Miuncheno ekipos dominavimas pasiekė kitas aukštumas, jiems įvarčius pelnė Robertas Lewandowskis (53`), Thiago Alcantara (56` ir 63`) ir Thomasas Muelleris (88`).