Antradienį sužaista daugybė kontrolinių futbolo rungtynių, tačiau didžiausias dėmesys krypo į kelis stadionus.

Ispanai savo aikštėje net 6:1 (2:1) sutrypė be Lionelio Messi žaidusią Argentinos rinktinę.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Isco (27, 52, 74 min.), po vieną pridėjo Diego Costa (12 min.), Thiago Alcantara (53 min.) ir Iago Aspas (73 min.).

Paguodos įvartį svečiams įmušė Nicolas Otamendi (39 min.).

Kitose rungtynėse Brazilija 1:0 (1:0) Berlyne įveikė pasaulio čempionę Vokietiją. Pergalingą įvartį 37 minutę pelnė Gabrielis Jesusas.

Dar prieš rungtynes brazilų treneris Tite sakė, kad jo rinktinę persekioja praėjusių pasaulio pirmenybių šmėkla, kai vokiečiai pusfinalyje 7:1 sutrypė Braziliją.

Anglijoje mačas tarp šeimininkų ir Italijos rinktinės baigėsi taikiai - 1:1 (1:0).

Anglai pirmavo po Jamie Vardy įvarčio (26 min.), bet prieš pat rungtynių pabaigą, 87 minutę po Ashley Youngo pražangos į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Jį tiksliai realizavo Lorenzo Insigne.