jamie vardy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamie vardy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamie vardy“.

Paskutinėje atakoje išsigelbėjęs „Arsenal“ tenkinosi tašku

Pirmadienį Angljos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Crystal Palace“ buvo labai arti pergalės, tačiau Londono „Arsenal“ pelnė įvartį paskutinę pridėto laiko minutę ir rungtynės tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmieji į priekį išsiveržė „Arsenal“, kuomet 8-ą įvartį pelnė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas.
2021-10-19

Anglijoje – „Man Utd“ šėlsmas ir šimtasis Vardy įvartis

Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 33-is turas, kuriame pergales įsirašė dėl vietos pirmajame ketverte kovojančios „Manchester United“ ir „Leicester City“. „Man Utd“ namie net 5:2 sutriuškino „Bournemouth“. Svečiai išsiveržė į priekį 15-ąją minutę po Junioro Stanislavo įvarčio, bet dar iki pertraukos praleido tris įvarčius. „Raudonųjų velnių“ gretose pasižymėjo Masonas Greenwoodas (29 min.), Marcusas Rashfordas (35 min.) ir Anthony Martialis (45+2 min.
2020-07-04

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojantis „Arsenal“ sutriuškintas Lesteryje

Trečią iš eilės ir ketvirtą per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Londono „Arsenal“ futbolininkai. 36-ojo turo rungtynėse „Arsenal“ liko dešimtiese ir išvykoje neturėjo jokių vilčių prieš „Leicester“ – pralaimėta 0:3 (0:0). Svečiai jau 36-ąją mačo minutę liko mažumoje, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo saugas Ainsley Maitlandas-Nilesas. Kiekybinę persvarą „Leicester“ išnaudojo 59-ąją minutę, kai šeimininkus į priekį išvedė Youri Tielemansas.
2019-04-28

Dramatiška „Watford“ pergalė apkartino „Leicester City“ trenerio debiutą

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadieni žaidžiamos 3 paskutinės 29-ojo turo rungtynės. Pirmoji dienos dvikova žiūrovams padovanojo tikrą emocijų audrą, kurioje pergalę paskutinę minutę iškovojo „Leicester City“ klubą įveikę „Watford“ futbolininkai. Namuose žaidusi „Watford“ komanda svečius iš Lesterio įveikė 2:1 (1:0).  Prie „Leicester City“ vairo prieš kelias dienas debiutavo Anglijoje puikiai žinomas treneris Brandonas Rodgersas.
2019-03-03

„Arsenal“ galingai sugrįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje

21-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie namie 4:1 (1:0) sutriuškino „Fullham“. Įvarčius nugalėtojams mušė Granitas Xhaka (23 min.), Alexandre’as Lacazette (55 min.), Aaronas Ramsey (79 min.) ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (83 min.). Svečiams įvartį pelnė Aboubakaras Kamara (69 min.). „Arsenal“ lieka penktoje vietoje su 41 tašku. „Fullham“ lieka priešpaskutinėje vietoje su 14 taškų.
2019-01-01

Prabangus futbolininko žmonos gyvenimas: nesibaigiančios atostogos ir tūkstančiai malonumams

Daugelis linkęs galvoti, kad sportininkų žmonos dėl mylimų vyrų ir darnios šeimos paaukoja viską – pradedant karjera, baigiant viena vieta, kurią galėtų vadinti namais. Vis dėlto jų gyvenimas turi ir kitą, prabanga spindinčią pusę, kurią galime pamatyti socialiniuose tinkluose. Pažiūrėjus į nuotraukas tikrai nepanašu, kad sportininkų žmonoms būtų liūdna. Pavyzdžiui, futbolininko Jamie Vardy žmona Rebekah Vardy „Instagram“ asmeninėje erdvėje dalijasi pavydą keliančiais kadrais.
2018-08-19

J. Vardy žmona prakalbo apie seksą čempionato metu: tai košmaras

Anglijos rinktinės puolėjo Jamie Vardy žmona Rebeka Vardy palaikyti savo mylimojo į Rusiją atvyko su didžiule palaikymo komanda. Net keturi poros vaikai savo tėtį palaiko iš tribūnų visose anglų rungtynėse. Visgi, vieno dalyko moteris prisipažino Rusijoje pasiilgstanti.
2018-06-26

Ispanai pasityčiojo iš Argentinos, brazilai Berlyne nuvijo praeities šmėklą įveikdami vokiečius

Antradienį sužaista daugybė kontrolinių futbolo rungtynių, tačiau didžiausias dėmesys krypo į kelis stadionus. Ispanai savo aikštėje net 6:1 (2:1) sutrypė be Lionelio Messi žaidusią Argentinos rinktinę. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Isco (27, 52, 74 min.), po vieną pridėjo Diego Costa (12 min.), Thiago Alcantara (53 min.) ir Iago Aspas (73 min.). Paguodos įvartį svečiams įmušė Nicolas Otamendi (39 min.). Kitose rungtynėse Brazilija 1:0 (1:0) Berlyne įveikė pasaulio čempionę Vokietiją.
2018-03-28

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti mažumoje žaidusio „Leicester City“

Nors Juanas Mata įmušė du puikius įvarčius, ispano atstovaujama „Manchester United“ pergalės neiškovojo. Mančesterio komanda svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Leicester City“ futbolininkais. Juos išgelbėjo gynėjo įvartis paskutinę minutę. Pirmąjį tikslų smūgį po kontratakos ir Riyado Mahrezo perdavimo atliko „Leicester City“ žvaigždė Jamie Vardy. Tai įvyko 27-ąją rungtynių minutę. 40-ąją protingai sužaidė J. Mata.