Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę.

„Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Šeimininkai perėmė iniciatyva ir 60-ąją minutę po puikaus Riyiad Mahrez perdavimo rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas – Jamie Vardy atliko įspūdingą smūgį iš už baudos aikštelės, bei išvedė savo ekipą į priekį. 71-ąją minutę J.Vardy pasižymėjo antrą kartą, bei iškovojo svarbią pergalę kovojant dėl pirmos pozicijos.

Po 24 turų Leicester „City“ turi 50 taškų ir prieš artimiausius persekiotojus Mančesterio „City“ futbolininkus turi 3 taškų persvarą. „Liverpool“ su 34 taškais nukrito į 8-ą vietą.

64‘ G. Sigurdsson [0:1]

90+2' S. Rondon [1:1]