d. alli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. alli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. alli“.

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

Anglijos ir Brazilijos rinktinių stovyklose – nerimas dėl lyderių

Nerimas Anglijos ir Brazilijos rinktinių stovyklose. Artėjančias pasaulio futbolo čempionato rungtynes gali praleisti abiejų komandų lyderiai – atitinkamai Dele Alli ir Neymaras. Pastarasis šlubčiodamas paliko antradienio treniruotę, joje išbuvęs 15 minučių. Pirmadienį Neymaras apskritai nesitreniravo. Futbolininkas jaučia dešinės kojos čiurnos skausmus. Jie – 1:1 pasibaigusių pirmųjų rungtynių su šveicarais padariniai. Tada Neymaras buvo nuolat griaunamas, prieš jį prasižengta 10 kartų.
2018-06-19

Už nepadorų gestą Dele Alli praleis vieną mačą, bet su Lietuvos rinktine žaisti galės

Anglijos rinktinės futbolininkas Dele Alli nubaustas rungtynių diskvalifikacija, – pranešė FIFA. Pasaulio futbolą valdanti organizacija tokią bausmę skyrė už tai, jog D. Alli parodė vidurinį pirštą per pastarąsias planetos čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. FIFA drausmės komitetas nebuvo įsitikinęs, jog žaidėjo gestas buvo nukreiptas teisėjui, bet pripažino, jog tai vis tiek buvo „puolamasis ir nesportinis“ elgesys.
2017-09-29

„Premier“ lygoje J.Vardy nepasigailėjo „Liverpool“ futbolininkų

Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę. „Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.