s. aguero

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. aguero“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. aguero“.

Sergio Aguero juto diskomfortą krūtinėje – „Barcos“ puolėją iš rungtynių gabeno į ligoninę

„Barcelona“ komandos laikinasis vyriausiasis treneris Sergi Barjuanas patvirtino, jog Sergio Aguero rungtynių su „Alaves“ metu pajuto galvos svaigimą ir dėl šios priežasties buvo išgabentas į ligoninę. S.Aguero pirmojo kėlinio pabaigoje pajuto diskomfortą krūtinėje, jam buvo sudėtinga kvėpuoti. Pastarasis po medikų rekomendacijų beveik su ašaromis akyse paliko aikštę, o vietoje jo rungtynėse po keitimo pasirodė Philippe‘as Coutinho.
2021-10-31

Dešimtmetį Anglijoje praleidęs Aguero viliojamas PSG

„Mirror“ skelbia, jog neseniai naujuoju Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo vyriausiuoju treneriu tapęs Mauricio Pochettino trokšta į vadovaujamos komandos gretas prisivilioti „Manchester City“ žvaigždę Sergio Aguero. 32-ejų metų puolėjo kontraktas baigsis galioti su Anglijos klubu jau šią vasarą. Tai reiškia, jog argentinietis jau nuo sausio mėnesio gali laisvai derėtis su kitais klubais. Pastarasis iki šiol vis dar nesulaukė iš „Man City“ naujo kontrakto pasiūlymo.
2021-01-09

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

„Man City“ sirgaliai gali atsikvėpti: Sergio Aguero neketina išvykti

Nors pastaruoju metu netilo kalbos apie „Manchester City“ atakų lyderio Sergio Aguero ir vyriausiojo komandos trenerio Pepo Guardiolos nesutarimus, puolėjas iš Argentinos ramina – jis išvykti neketina. „Sky Sports“ praneša, kad S. Aguero komandoje norėtų likti iki sutarties pabaigos – 2020-ųjų. „Čia esu labai laimingas, bet paskutinį žodį tars klubas. Akivaizdu – jis tas, kuris priima sprendimus. Ir aš juos gerbsiu“, – kalbėjo 29-erių argentinietis.
2018-01-03

Avarijos kaina – šešios savaitės be futbolo

Argentinos rinktinės gydytojas Donato Villani patvirtino – „Manchester City“ sirgaliai puolėjo Sergio Aguero aikštėje neišvys apie šešias savaites. „Sergio jaučiasi labai blogai, nes nori žaisti“, – sakė D. Villani. S. Aguero nukentėjo ketvirtadienį. Jis susižeidė ne rungtynių ar treniruočių metu, o per automobilio avariją Olandijos sostinėje Amsterdame.
2017-10-03

Antausį gavę „Manchester City“ nupūtė antros lygos klubą

„Manchester City“ futbolininkai penktajame FA taurės turnyro etape stojo į kovą su antroje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančia „Huddersfield Town“ ekipa. Netikėta, tačiau pirmąjį rungtynių įvartį jau 7-ąją minutę mušė antros lygos futbolininkai, kai po P. Billingo perdavimo pasižymėjo H. Bunnas. Kamuolys į vartus įskrido pralindęs vartininkui tarp kojų. „Man City“ sugebėjo pasižymėti tik 30-ąją minutę.
2017-03-01

11 dalykų, kuriuos turite žinoti prieš Mančesterio derbį

Tiek „Manchester United”, tiek „Manchester City” sezoną pradėjo galingai, o šeštadienio derbis žada būti įspūdingas. Ypač, turint omenyje, kad po ilgos pertraukos akis į akį stos du nesutaikomi priešai Jose Mourinho ir Pepas Guardiola. Pateikiame 11 dalykų, kuriuos turite žinoti prieš ilgai lauktą dvikovą: 1. Kada rungtynės prasideda ir kur jas galiu stebėti? „Old Traford” stadione „United” klubas priims „miestiečius” šeštadienį, rugsėjo 10-ąją.
2016-09-10

Sergio Aguero už smūgį varžovui susilaukė griežtos bausmės

Sergio Aguero praleis derbį prieš „Manchester United“, nes dėl smūgio alkūne gavo trijų varžybų diskvalifikaciją. Argentinietis, be Mančesterio derbio, dar praleis ir rungtynes su „Bournemouth“ ir „Swansea“. Per pirmas tris rungtynes S. Aguero mušė triskart, „Manchester City“ šiuo metu yra turnyrinės lentelės viršuje.
2016-09-03

„Manchester City“ ir „Arsenal“ dvikovoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar tris 37-ojo turo rungtynės. „Etihad“ stadione dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje susikovė Manchesterio „City“ ir Londono „Arsenal klubai. Dėl trečios vietos kovojusios ekipos išsiskyrė taikiai, 2:2 (1:1). Pirmąjį įvartį jau 8-ąją minutę pelnė šeimininkų puolėjas Sergio Aguero. Argentinietis po Fernandinho perdavimo patogiai sau „pasistatė“ kamuolį ir nepaliko vilčių „Arsenal“ vartus ginančiam Petrui Čechui.
2016-05-08

„Man City“ išvykoje sumindžiojo „Chelsea“ futbolininkus

„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai. Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę.