„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai.

Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę. „Aristokratai“ nesugebėjo rimtai pasipriešinti Sergio Aguero vedamiems „miestiečiams“. Svečiai laimėjo rezultatu 3:0 (1:0). Pirmąjį įvartį 33-ąją minutę po Kevino de Bruyne perdavimo pelnė rezultatyviausias „Man City“ žaidėjas – S.Aguero.

Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingai svečiams, 54-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo ir vėl argentinietis S.Aguero. Tuo „Chelsea“ bėdos nesibaigė. 79-ąją minutę šeimininkų vartininkas užsidirbo raudoną kortelę, o į „Chelsea“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo „hat-tricką“ pelnęs S.Aguero.

Po pergalės „Man City“ pakilo į 3-ąją poziciją bei yra surinkę 60 taškų. „Chelsea“ su 44 taškais lieka 10 vietoje.