h. kane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „h. kane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „h. kane“.

Harry Kane'as Konferencijų lygoje dar nežais, bet sekmadienį – galimas sugrįžimas

„Tottenham“ lyderis Harry Kane'as nežais ketvirtadienio Europos konferencijos lygos atrankos atkrintamosiose prieš „Pacos de Ferreira“. Anglijos puolėjas, kuris, kaip pranešama, nori palikti klubą, trečiadienį su komanda neatskrido į Portugaliją. 28-erių metų H. Kane'as taip pat praleido sekmadienį laimėtą 1:0 susitikimą prieš „Manchester City“. Pastarieji jau kurį laiką bando jį prisivilioti į savo barikadų pusę.
2021-08-19
Cristiano Ronaldo  Cristiano Ronaldo

Populiariausi Europos futbolo čempionato žaidėjai

Kaip ir bet kuris kitas didysis rinktinių turnyras šis Europos futbolo čempionatas leis mums mėgautis geriausiais ir populiariausiais futbolo žaidėjais. Cristiano Ronaldo Portugalijos superžvaigždės pristatinėti nereikia. 36-erių metų C. Ronaldo karjera eina į pabaigą ir tai greičiausiai bus paskutinis jo Europos futbolo čempionatas. C. Ronaldo aplink save turės bene talentingiausią Portugalijos rinktinę per visą tą laiką, kai žaidžia komandoje.
2021-06-25

„Euro 2020“: šeši turnyro „dievukai“, pavergę futbolo gerbėjų širdis

Iki didžiausio futbolo renginio šią vasarą liko visai nedaug – „Euro 2020“ prasidės jau penktadienį. Portalas tv3.lt siūlo pažvelgti, kokios didžiausios žvaigždės žais šiame turnyre. „Euro 2020“ startuos birželio 11 d. ir truks lygiai mėnesį – finalas įvyks liepos 11 d. Čempionatas turėjo vykti praėjusią vasarą, tačiau dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas į 2021 m. Europos pirmenybėse dalyvaus 24 rinktinės, kurios yra išskirstytos į 6 grupes.
2021-06-10

Ekspertai laukia rusų dopingo tyrimų rezultatų ir Neymaro spektaklių

Pasaulio čempionatas pasiekė ketvirtfinalius. Portalo tv3.lt studijoje viešėję futbolo ekspertai laukia pirmenybių šeimininkų rusų kluptelėjimo ir Neymaro spektaklių. Siūlo palaukti dopingo tyrimų rezultatų „Su draugais dažnai keliaujame į pasaulio ar Europos čempionatus. Į Rusiją nevažiavome iš principo, – neslėpė dainininkas Linas Zareckas-Choras. – Šįkart nejaučiu didžiulės viso pasaulio žmonių šventės, kuri tradiciškai būna.
2018-07-05

„Tottenham“ tragedija: Harry Kane’as ilgam iškrito iš rikiuotės

Didžiulė netektis vieno Anglijos „Premier“ futbolo lygos lyderių stovykloje. 24-erių Londono „Tottenham Hotspur“ žvaigždė Harry Kane’as nežais iki šešių savaičių. H. Kane’as traumą patyrė praėjusiame „Premier“ lygos ture. Puolėjas rungtynėse svečiuose susidūrė su „Bournemouth“ vartininku Asmiru Begovičiumi. Snaiperiui pažeisti šoniniai raiščiai ir dešinė kulkšnis. Tyrimai užtruko, nes gydytojai laukė, kol patinimas nuslūgs. Puolėjas sekmadienį 34-ąją minutę pakeistas.
2018-03-14

Harry Kane’as neįmušė 11 metrų baudinio, laukta dvikova baigėsi lygiosiomis

Viena ryškiausių Anglijos „Premier“ lygos žvaigždžių Harry Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio, o Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 2:2 (0:1) sužaidė su „Liverpool“ futbolininkais. Šeimininkai varžovus šokiravo greitu įvarčiu – 3-ąją minutę įmušė Mohamedas Salah. Anglijos vicečempionams rezultatą pavyko išlyginti 80-ąją minutę, kai pasižymėjo Victoras Wanyama. 87-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ galėjo ir pirmauti, bet H. Kane’as nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-02-04

„Spurs“ trenerio pareiškimas: Harry Kane’as – geriausias pasaulio puolėjas

Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas Harry Kane’as įmušė antrąjį „hetriką“ iš eilės. Taip 24-erių futbolininkas dukart įsirašė į istoriją. Snaiperį liaupsina ir jo treneris Mauricio Pochettino. „Manau, Harry – šiuo metu geriausias puolėjas pasaulyje. Kas už jį geresnis? – klausė M. Pochettino. – Manau, jis nusipelno visų savo pasiekimų, nes kasdien matau, kaip jis dirba. Matau jo ryžtą. Matau tai, koks jis profesionalas ir kaip rūpinasi savimi.
2017-12-26

Viena žvaigžde mažiau – Harry Kane’as nežais nei su vokiečiais, nei su brazilais

Dvejose draugiškose rungtynėse susitiks futbolo žvaigždynas. Anglai lapkričio 10-ąją žais su vokiečiais, 14-ąją – brazilais. Abu mačus dėl traumos praleis puolėjas Harry Kane’as. Dėl tos pačios priežasties Anglijos rinktinės treneriui Garethui Southgate’ui iš sąrašo teko išbraukti ir kitą Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininką – Harry Winksą. Pastarąjį pakeis „West Bromwich Albion“ saugas Jake’as Livermore’as.
2017-11-07

„Liverpool“ neturėjo jokių šansų Londone

Anglijoje užtikrintą pergalę iškovojo šalies vicečempionai Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Jie sekmadienį savo aikštėje 4:1 (3:1) nugalėjo „Liverpool“. „Tottenham Hotspur“ nebuvo svetingi. Jie 12-ąją minutę pirmavo 2:0. 4-ąją įmušė Harry Kane’as. Jis 12-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, kurį įvarčiu pavertė Heung-Min Sonas. 24-ąją minutę pasižymėjo „Liverpool“ – Mohamedas Salah. Svečiai praleido įvartį prieš pat pertrauką.
2017-10-22

Cristiano Ronaldo ir Harry Kane'as susitinka Čempionų lygoje

Atėjo metas, kai Cristiano Ronaldo pasitinka rungtynes, kuriose jis nebus daugiausia įvarčių štampuojantis puolėjas. Harry Kane'as yra įmušęs penkis per du Čempionų lygos grupės mačus. C. Ronaldo pelnęs keturis. Du puikūs puolėjai susitiks antradienį, kai čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ Ispanijos sostinėje priims „Tottenham Hotspur“. Tai bus H grupės lyderių dvikova. Prieš ją H. Kane'as sulaukė pagarbos iš Madrido komandos trenerio Zinedine'o Zidane'o. „Įvykiai jam klostosi palankiai.